Sůl nad zlato…..svatá pravda

Určitě všichni tuhle pohádku znáte. Dokonce i v hodně variantách nebo i s jiným názvem…..ale jedno má společné. Tu pravdu o tom, že naše tělo sůl potřebuje.

V dnešní moderní době se začal lidem „vtloukat“ spíš názor, že větší množství soli škodí. Je to pohodlnější a jednodušší, než hledat problém.

Ano i to může být pravda, ale je třeba individuálně posoudit, jestli ten problém není úplně někde jinde, když dochází k usazování soli v těle. Můj názor….pokud se usazuje sůl, můžou se usazovat i jiné škodliviny a je třeba se na problém podívat hlouběji a ne jen doporučit používat méně soli.

Znáte to, když vidíte někoho, jak si solí jídlo a Vám už je špatně jen z té představy?

Jsme jedineční, proto si u každého jednotlivce umí tělo říct, kolik soli je pro něj prospěšné.

Vůbec bychom neměli podceňovat důležitost tohoto nerostu, protože nám byl dán jako nedílná součást života.

Tiande ví, jak moc je sůl důležitá, a proto nám ji nabízí v hoooodně variantách.

Kromě jediné…….tu kterou si posolíte chleba nebo polívku 🙂 .

Sůl je prospěšné dodávat tělu i jiným způsobem než vnitřně.

Chci Vám teda trošku více představit, jaké soli Tiande má a jak moc jsou báječné. Vím, o čem mluvím, protože na nich docela ujíždím 🙂 .

Venku už je sychravo, tak hlavní co si musíme chránit, jsou možná to nejcennější, protože nás nosí po tomto světě 🙂 , naše nožky.

Tiande nabízí velkou škálu solí na nohy a já začnu u těchto:

talasso3

První Vám musím prozradit, že koupele s nima je zábava. Každé balení obsahuje tři sáčky – tři fáze.

Do vody dáte první pytlík a hmota Vám zgelovatí. Je to ten pocit, jako kdybyste vrazili nohy do želatiny 🙂 .  Po 10-20 minutách přisypete druhý pytlík a želatina se opět rozpustí.

Ve třetím pytlíčku je gel, který po koupeli vmasírujete do už teď úplně lehoučkých nohou, nasadíte nejlépe pletené ponožky od babičky a šup do postele. Určitě usnete jak miminko 🙂 a Vaše nožky Vám za to poděkují lehkostí.

P.S. tyhle solné koupele milují děti, protože je to pro ně zábava…..

Trápí Vás plísně na nohou?

Určitě šáhněte po té první, která působí už i jako prevence plísní nohou.

Změkčí kůži, mozoly a otlačeniny. Tento přípravek na změkčení kůže a mozolů obsahuje přírodní složky, které zabraňují vzniku otoků, zvyšují imunitu, snižuje tvorbu potu a působí preventivně proti plísním. Fytokoupel má silný, celkově zpevňující a tonizující účinek na celý lidský organismus.

 

Cítíte se nachlazení?

Na nohy nezapomínejte, protože jsou to právě ony, které Vás každým krokem „spojují“ se zemí.

Pak je pro Vás to pravé ořechové druhá sůl, která  umí zastavit nachlazení.

A to provedením koupele pod kolena po dobu 3 dnů za sebou. Koupel provádějte kdykoliv během dne do 21 hodin. Tato koupel nohou prohřeje celý organismus a zbaví vás pocitu „vnitřního chladu“. Tento přípravek – koupel nohou změkčuje ztvrdlou kůži, otlačeniny a mozoly.

 

Nožky neradi vystavujete, protože jsou popraskané?

 

Pak musíte zkusit tuhle sůl, která regeneruje kůži chodidel.

Tento přípravek na praskající paty také odvádí toxiny z těla, má příznivý vliv na oběhový systém.

Speciálně vybraný komplex fyto-olejů rychle odstraňuje pocit unavených nohou, podporuje krevní oběh, napomáhá regeneraci drobných odřenin a poranění kůže včetně rozpraskaných pat, účinně změkčuje ztvrdlou kůži a mozoly. Koupel na nohy působí preventivně proti plísním a normalizuje tvorbu potu.

 

Hlavně nezapomeňte, že zábava sledovat, jak koupel mění konzistenci je k nezaplacení 🙂  .

 

Pro většinu z nás je čas náš nepřítel, takže i TianDe nabízí soli do koupele na kratší, jak to napsat, jednorázové nebo jednofázové  🙂 ? použití.

KOUPELE

 

Čajovníkový strom, levanduli nebo čínské byliny prostě nasypte do vody, vražte tam nožky a za nejvíce 20 minut se budete cítit báječně a odpočatě 🙂 .

 

O nožky jsme se postarali a teď náš největší orgán, na který tak rádi zapomínáme a bereme ho jako samozřejmost.

Ano…..kůže, ta která někdy dost viditelně ukazuje nééé kolik nám je, ale jak se o ni staráme.

Pojďme jí teda dopřát taky luxus, který si zaslouží.

Joooo na tohle jsem se těšila, protože jsem na nich závislá 🙂 .

Tělové peelingové soli.

peeling2

Musím Vás hned upozornit na velikost těchto tub, protože mě když přišla poprvé, ohromila mě velikostí. No prostě jsem si nevšimla, jakou mají gramáž 🙂 380g je fakt velká tuba.

 

No a ta vůně……sama neumím říct, která mě ohromila nejvíc. Každá má svoji specifickost :-).

Když jí otevřete, zjistíte, že je tam taková brusná pasta 🙂 . TianDe má velký poměr solných částeček ve všech solích.

Krouživými pohyby (víte, že už jen tenhle pohyb je uklidňující? 🙂 ) si „vypeelingujete“ celé tělo. Drobné krystalky mořské soli v tomto přírodním tělovém mycím prostředku jemně odstraňují odumřelé kožní buňky, mají stimulační účinky, obohacují pokožku o mikro a makro-elementy a zvyšují její pružnost. Sůl s peelingovým efektem aktivuje krevní oběh, odvádí toxiny, zvyšuje tonus a pružnost pokožky.

 

Je tu ještě jedna kráska téhle řady, za mě topka 🙂 .

_vyr_6630223

 

Tělová sůl s obsahem krystalů z mrtvého moře.

Je dokonalá, pokud Vás nebo někoho z Vašich milovaných trápí ekzém nebo lupénka.

Jen si vzpomeňte, kam se posílají děti, které trápí nějaká kožní nemoc. I moje dcera trpěla atopickým ekzémem a díky pojišťovně byla na ozdravném pobytu právě u moře a hodně dlouhou dobu o sobě ekzém nedal znát.

Právě proto byla tahle sůl první, kterou jsem domů pořídila. A světe klidně se div i lékařka dcery při preventivce podotkla: „ Markét, neměla ty jsi ekzém? „

 

Tahle Mycí tělová sůl obsahuje krystaly soli z Mrtvého moře, které působí nejen jako jemný exfoliant, ale také díky obrovskému množství užitečných látek pozitivně působí na pokožku vašeho těla.

Aktivní minerální prvky soli z Mrtvého moře tvoří přibližně 70% výrobku. Tento ekologicky čistý produkt se skládá z 26 minerálů a stopových prvků. Textura tělové soli je přesto jemná a krémová, sůl obsažená v přípravku jemně stimuluje kůži a tím pomáhá k lepší cirkulaci krve a zrychluje látkovou výměnu v pokožce.

 

Nemůžu zapomenout ani na naše dvě novinky 🙂 ( Pořád novinky, kdo to má stíhat vyzkoušet? 🙂 )

1312 1315

 

Milujete koupele? Já teda radši sprchu, ale jednou začas si máme dopřát tu plnou vanu něčeho voňavého, skleničku vína, svíčky a hudba…….je třeba občas vypnout 🙂 .

Pak mám pro Vás další várku………no prostě nekončíme 🙂 .

 

Tyhle soli jsou na koupele jako stvořené. Hlavně docela velkým výběrem, kde si každý vybere tu vůni sobě nejbližší.

_vyr_741s-l1600

 

Je libo levanduli, růži citrón nebo jahodu? Prosím…….máte je zde 🙂 .

Taková dobrá rada. Kupte si v obchodě čistou mořskou sůl, nasypejte do vany a přidejte pytlík té tianďácké. Každá sůl má pro nás blahodárné účinky.

Důležitá poznámka……..i když se Vám z vany stoprocentně nebude chtít, koupel by měla trvat maximálně dvacet minut. Po tuto dobu se toxiny díky solím vyplavují ven, v tomto případě do vody a protože jsou to potvůrky neposedné 🙂 ve vodě je to přestane bavit a začaly by se Vám „tlačit“ zpět do těla.

 

Hlavní a co mají všechny společné je, že svojí kvalitou jsou velkým přínosem pro pokožku a velkým procentem účinných látek v každém výrobku, že umí dokonce i nám laikům bez pomoci odborníka ve většině případů „rozproudit“ lymfu a lymfatický systém a to je hodně důležité pro naše zdraví, jak už jsem zmiňovala v jednom ze svých článků. Pokud je Vaše lymfa „ucpaná“ míváte zdravotní problémy, nedaří se Vám třeba zhubnout, cítíte se vyšťaveně………věřte mi, že Vám nic nepomůže. Lymfa je naše důležitá součást a musí proudit.

 

Tak jsem Vás dneska pořádně osolila co? 🙂

Vůbec se nebojte přisolit nejen vnitřně, ale i vně, protože pak si budete moct posolit ten krajíc podle chuti.

Dopřejte tělu solný nářez, pomůže Vám to na pohodu i Vaše pokožka Vám poděkuje.

Budete odpočatí, nabití, vysmátí……………..a víte, co z toho plyne? Začnete se na svět dívat jinak, víc v pohodě a hlavně……svět Vás začne vnímat jinak……jako mladší, ještě krásnější a víc v klidu 🙂 .

Poznáte ten pocit, když na Vás v určitém věku začnou koukat obdivně a nebudou z Vás moct odlepit oči.

Mějte rádi své fyzické tělo, je to totiž to jediné s čím musíte na tomto světě žít 24 hodin denně.

Neudělejte stejnou chybu jako pan Werich, který přišel na to, že sůl je nad zlato, až když jí měl pro tělo nedostatek 🙂 .

Nebojte se solit……..a s Tiande je to navíc sakra požitek 🙂 .

Je ještě něco, co jsem Vám neřekla a Vás to zajímá?

Chcete vybrat soli na míru?

Napište mi na byznysvune@gmail.com nebo mě kontaktujte na telefonu 603 969 430.

Těším se na Vás. Monika