Reference

Světlana Bukovjanová

Tak měla jsem možnost vyzkoušet tyto koule na pranii a co k tomu dodat? Dostali fakt velký zátěžový test kdy jsem prala fakt dost špinavý polštář po manželovi za normálních podmínek bych musela namocit do sava a prát na vyvářku ale ja prala na 50 stupnů s koulemi.sice to nebylo vypráno uplně dokonale na poprvé ale tohle by nezvládl ani prášek. byla jsem fakt překvapená co tyhle koule dokáží.jestli je prádlo měkči nebo jak vonělo nemohu sdělit protoze jsem nemocna a mam rýmu a mam sušičku a z té je prádlo vždy hebké takže neváhejte investice se jistě vyplatí děkuji Monice.

Martina Klementová

Celý svůj život se snažím,abych svému okolí i sobě příjemně voněla,proto už ani nedovedu spočítat,kolik peněz jsem dala za parfémy,parfem.vody nebo toaletky...
 Ale až teď,co používám parfémy UNIQ mně zastavují lidi,co používám,že tak krásně voním.
Teď vím,že není důležité,jak se můj parfém jmenuje,jak krásný má flakon nebo jak moc byl drahý..Teď je jasné,že záleží na kvalitě a tu UNIQ parfémy skutečně mají :-) :-) :-) 
To,že mně někdo zastaví a chválí,jak voní,tak to mluví za vše :-)

Světlana Bukovjanová

no myslim ze naplasti zafungovali celou smenu jsem zvladla a zada ani ruka neboleli  :-D
super zadny brufen a pohoda.

Světlana Bukovjanová

Veronika Wisiorková

Někdy nezáleží na tom, co člověk nabízí za produkty... může mít všechno zlato světa, bez kterého by jste ideálně neměli žít, ale pokud Vás ten člověk samotný nedokáže nadchnout, oslovit a strhnout pro ty benefity, stejně si je nekoupíte. Monika má tu vlastnost, že se pro vše absolutně nadchne, bezmyšlenkovitě, někdy až příliš přímočaře, ale zato s obrovským nasazením a upřímnou radostí a vírou. To nadšení Vás prostě strhne sebou. Navíc, když víte, že Vám nenabídne nic, čemu sama nevěří. Její nadšení mě "donutilo" vyzkoušet jak parfémy, tak kosmetiku a musím říct, že jsem pochopila, proč si to všechno tak zamilovala. Kvalitní produkty a nejlepší přístup je jistota, že se k Vám dostane jen to nejlepší.

Veronika Wisiorková

Veronika Kuncová

PARFÉMY UNIQ - jsou prostě "uniqátní"!!! Na první pohled mě zaujal propracovaný a krásný vzhled krabičky i flakónu :-) Jejich vůně jsou podmanivé a řekla bych "návykové".  Když vezmu v potaz poměr ceny X kvality. Parfémy UNIQ jsou bezkonkurenční a jsem ráda, že můžu být součástí rozrůstající se "UNIQátní rodinky".

AURILE - Ke značce této kávy můžu říct jediné: Když ji miluješ, není co řešit :-) Báječná vůně, skvělá chuť...
Monča Košařová - Báječná energická žena, se kterou jsem se seznámila v podstatě shodou náhod...A šťastných náhod :-) Už tenkrát se mi líbilo její nadšení a elán, se kterým šla za svými cíli.  Moc mi pomohla a zasvětila mě do tajů skvělých produktů a MLM marketingu. Věta, kterou mi řekla při našem seznámení se mi vryla do paměti: "Vždycky tady budu pro tebe, volej kdykoliv!" Můžu potvrdit, že opravdu byla a stále je :-) Jsem ráda, že jsem tě poznala a mám možnost být součástí tvého teamu, protože s tebou se člověk neztratí! Těším se na další spolupráci :-)

Jarmila Navrátilová

tak tě zdravím krásna paní a musím ti řeknout že ten krémik je úúúúúžasný já to sice na sobě nepoznám jak jsem krásná ale cítím se po něm úúúplně božsky díky díky díky

Alena Klimsová

S Monikou jsem se seznámila na začátku listopadu 2015, při schůzce kdy mi moje kamarádka chtěla představit novou Unikátní firmu UNIQ. Říkala jsem si proč ne, že za vyslechnutí nic nedám. Při potřásání rukou jsme měla sní dobrý pocit a po hodině našeho sezení jsem věděla že UNIQ bude moje budoucnost. I když jsem nevěděla jak bude můj prodej parfému vypadat vrhla jsem se do toho po hlavě a myslím si, že tento krok mně posunul tak vysoko, že se mně Monča ujala a podle mého názoru jsem lépe udělat nemohla, že jsem souhlasila s její nabídkou si mně vzít pod ochranná křídla a ona vlastně taky:-D Do UNIQ jsem se zamilovala ne jen kvůli vůni, ale hlavně kvůli lidem.( Kdo by Jirku nemiloval..smích)
Nejsem v UNIQ ani měsíc a už je to moje srdcovka tak jako Monička, která mi každý den připomíná jak jsem dobrá v tom co dělám, podporuje mně a hlavně mi udává ten správný směr abych všem ukázala jak jsem nejlepší a za to ji moc děkuji! V jednom telefonátu s ní jsem ji řekla že mi vletěla do života jako kulka do hlavy a že jsem za to moc vděčná, takový člověk jako je ona jsem v životě postrádala. Člověka co bude při mně stát, bude šťastný za moje úspěchy a hlavně mně bude hecovat ještě výš i výš než je ona sama.
Myslím že todle mluví za vše.
A co se týče UNIQ jedním slovem vyjádřím co si o něm myslím- LÁSKA která nezradí!

Marcela Formánková

Milá paní Moniko ! Už si od Vás nikdy nic nekoupím. Jestli si myslíte, že po 21 dnech lepení Vašich náplastí na bolest v ramenou zvednu jen tak nad hlavu ruce tak to teda ne. Přeci mi těch pár náplastí nemůže jen tak pomoct no né. No ale teď vážně... tak jak jsem se před týdnem vzbudila s tím, že už týden nepotřebuju ani náplast ani léky tak teď jsem se čirou náhodou přistihla, že jsem dala ruce nahoru mimochodem po 5 letech. A světe div se nebolely. Super náplasti :-)  

Marcela Formánková

Miroslava Cholewová

Ahojky ještě jednou. protože bych to asi do čtvrtku nevydržela, musím Ti napsat, co se mi stalo......včera jsem si na schodech zvrtla nohu, no to by ještě nebylo nic hrozného - trošku to zabolelo, řekla jsem si: "To rozchodím". Večer to ale přišlo - bolest jako hrom, která vystřelovala až do kolene, žádná poloha nebyla ta správná a vypadalo to skoro na amputaci....a tady se zrodil nápad mého muže, co na to zázračná tibetská kosmetika? Ani nevíš, jakou jsem měla radost, že mám náplasti v zásobě, které čekají jen na chvíli, až někoho začne něco bolet....nastíhala jsem 4 proužky, nalepila na kotník i na koleno a..........do hodiny jsem usnula a ráno jsem něvěřila, že dojdu na záchod. Opatrně jsem došlápla a zázrak se stal přes noc. Je večer a já už ani nevím, že se mě něco bolelo. Když to někomu vyprávím, čumí na mě jako na blázna, kdybych šla na pohotovost, tak mě určitě pošlou na rentgen, dají mi přinejmenším ortézu a pozvou mě za několik dní na kontrolu. Já ale nemám čas na flákání se po doktorech, stačí, když platím zdravotní pojištění 😃. A tak se produkty dostanou k lidem, až je budou potřebovat....díky za ně 😃

Ludmila Kejhová

Moničko a ještě jednou moc děkuji za skvělou kávu, jak jsem nikdy neuměla vypít gruntové kafe  a ještě k tomu bez cukru a mléka, tak teď to vypiju s chutí, protože je opravdu SKVĚLÁ!! Budu doporučova