O mně

14907050_1115922738444277_6161843287862058426_nJmenuji se Monika Nevečeřalová a mým koníčkem a závislostí se staly vůně.

Po maturitě jsem pracovala jako počítačový pracovník v kanceláři. Tohle zaměstnání mě nenaplňovalo, chyběl mi kontakt s lidmi.

Před 17 lety jsem získala pozici obchodního zástupce a věděla jsem, že tohle je můj směr. Být obchodníkem mě naprosto nadchlo. Nebyla bych to já, když něčeho dosáhnu, chci víc.První seznámení s multilevel marketinkem,před 14 – ti lety byla pro mě výzva.

MLM jako moderní způsob podnikání mě oslovil.

„MLM je pro mnohé nepochopitelný svět. Tady máme upřímnou radost z úspěchu jiných, protože nám mimo jiné vydělává peníze. Pro závistivce je MLM tichá sebevražda.“

Od té chvíle jsem prošla spoustou školení, které bylo možné v rámci MLM absolvovat.

Prošla jsem si více možnostmi spolupráce s různými firmami v tomto podnikání dokonce i s negativním poznáním. Díky tomuto poznání jsem se posouvala dál.

Začala jsem být odborníkem v oblasti MLM. Stále jsem však hledala ten nej produkt.

O kosmetice TianDe jsem se dozvěděla od jedné úžasné dámy Renči Králové.

Protože však vše musím vědět nejlépe hned 🙂 , na její doporučení jsem se jela na kosmetiku sama podívat k další skvělé dámě Lídě, která tuto kosmetiku používá ve svém vizážistickém salónu.

Ukázala mi mnoho produktů této kosmetiky a musím říct, že mě ohromila jak kvalita, tak i balení, které na mě působilo tak luxusně :-).

images (2)

Vzhledem ke svému nádhernému věku jsem začala „testovat“ řadu Perfect zenfei a co říct? Ono to prostě funguje 🙂 . Moje pleť začala více zářit, vrásky začaly ustupovat……..

Největší láska k této kosmetice u mě nastala ve chvíli, kdy jsem musela podstoupit operaci ramene a po operaci se vrátily bolesti.

Zobat pilulky už se mi nechtělo, takže jsem okamžitě „šáhla“ po bylinkových náplastech, které TianDe nabízí a jak já říkám – tohle byla láska na první nalepení 🙂 .

Kosmetika TianDe je pro mě velkým přínosem ve více směrech. Kvalitní krémy, peelingy a vše, co my dámy, ale i pánové rádi používáme, nabízí takto kosmetika na opravdu vysoké úrovni v cenové relaci nám dostupné.

Díky náplastem se ze mě stal takový „doktor bolí to“, protože je opravdu doporučím každému, na jakoukoliv bolest. Léčím s nimi doma i běžné nachlazení dcerky, bolest hlavy a mám strašnou radost, že nejsem nucena řešit bolístky chemickou cestou.

Moje rada pro Vás – buďte k sobě víc milí a dopřejte své pokožce, svému tělu luxus, který si zaslouží.

S TianDe už si to můžete dovolit, protože ještě jednou 🙂 , je to vysoká přírodní kvalita za hodně příznivé ceny.

images (1)

Nejsem držitelem spousty certifikátů, jsem spíše praktik. Chci si být jistá, že moje nabídky jsou to nejlepší.

Mým cílem je spokojenost a úsměv zákazníků a spolupracovníků.

Mé poslaní je ukázat lidem, že si mohou rozhodovat o výši svého příjmu a jako bonus vlastnit výrobky, které jim možná do téhle chvíle přišly jako nedosažitelné.

Moje touha je ukázat všechny tyto možnosti co nejvíce lidem a otevřít jim oči. Speciální dík patří mým dcerám Markétě Stalmachové za nádherné fotky http://photobeme.blogspot.cz/  a Veronice Wisiorkové za podporu http://www.veronikawisiorkova.cz/ .

�������������������������MLM může vyřešit ekonomickou krizi. Je totiž šancí pro každého.“ Bill Clinton

Chcete se dozvědět víc? Zavolejte mi na tel. 603 969 430 nebo mi napište na email byznysvune@gmail.com.

Vaše dotazy velmi ráda zodpovím. A co nevím, to zjistím 🙂 .